آکادمی زبان سناتور

 

سناتور رویایی بزرگ در سر دارد

 

آکادمی زبان انگلیسی  سناتور اولین گروه از پایه گذاران متدی متفاوت و نوین در جهت ” تولید محتوا ‌” و مکالمه محض به شیوه معادل سازی  و با راه کار آهسته پیش  رفتن برای یادگیری سریع تر  در ایران است که شروع فعالیت اعضای این آکادمی به صورت غیر رسمی به قبل از سال ۱۳۹۰ برمی گردد و بعد از چندین سال فعالیت ، این آکادمی به صورت رسمی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ و با هدف اصلی رفع مشکل عدم توانایی زبان آموزان پس از سالیان متعدد کلاس رفتن ، با متدی متفاوت کار خود را آغاز نمود . دغدغه ما مشکل عدم تسلط شما با وجود گذراندن ساعات آموزشی بسیار می باشد . ما به متفاوت فکر کردن عادت داریم  با ما ساختار های پر کاربرد را یاد می گیرید،  ما در این مجموعه قفل زبان شما را باز می کنیم. رسالت ما رسیدن به نقطه ای است که همگان راه و مسیر رفت آموزش را بیاموزند. اگر به دنبال شیوه ای متفاوت هستید سناتور برای شما مسیری متفاوت در نظر دارد.

این چنین است که سناتور متفاوت است

 این مجموعه از آغاز تا کنون به مدیریت خانم سهیلا اسماعیل خو که بیش از ۱۰ سال سابقه در امر آموزش زبان خارجی داشته اند مشغول به کار بوده است و بسیاری از فارغ التحصیلان این مجموعه  هم اکنون برخی از مدرسین محبوب و خوش نام درون همین مجموعه و سایر آموزشگاه ها در سطح ایران می باشند و همچنین فارغ التحصیلانی که در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها در نقاط مختلف دنیا مشغول به کارند ، بخشی از موفقیت خود را حاصل تحصیل در این مجموعه می دانند که میراث با ارزشی برای این مجموعه محسوب می شوند.

اندیشه های ما
همیشه بلندنظر باشید تا به اهداف بلند دست یابید
اهداف ما
  1. ارائه متد جدید آموزشی

  2. تدریس با کیفیت

  3. مشاوره به معاملات بازرگانی شما

  4. تغییر نگرش زبان آموزان

  5. تضمین روان صحبت کردن

تجربیات ما

بسیاری از فارغ التحصیلان این مجموعه  هم اکنون برخی از مدرسین محبوب و خوش نام درون همین مجموعه و سایر آموزشگاه ها در سطح ایران می باشند و همچنین فارغ التحصیلانی که در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها در نقاط مختلف دنیا مشغول به کارند ، بخشی از موفقیت خود را حاصل تحصیل در این مجموعه می دانند که میراث با ارزشی برای این مجموعه محسوب می شوند. سهیلا اسماعیل خو  مدرس و برگزار کننده ی دوره های بازرگانی از اساتیدی است که آرشیوی حاصل از تجربیات  آکادمی و جنرال خود را در زمینه  “مکالمات عمومی بازرگانی ” با برنامه ریزی دقیق براساس چارت سازمانها و ادارات و ارگان های خاص طی چندین سال گذشته در این دوره ها ارائه می دهد.

کیفیت آموزشی
اساتید مجرب
فضای آموزشی پیشرفته
نقاط قوت آکادمی
متفاوت فکر کن

دغدغه ما مشکل عدم تسلط شما با وجود گذراندن ساعات آموزشی بسیار می باشد . ما به متفاوت فکر کردن عادت داریم  با ما ساختار های پر کاربرد را یاد می گیرید،  ما در این مجموعه قفل زبان شما را باز می کنیم.

یادگیری سریع

رسالت ما رسیدن به نقطه ای است که همگان راه و مسیر درست آموزش را بیاموزند. اگر به دنبال شیوه ای متفاوت هستید سناتور برای شما مسیری متفاوت در نظر دارد.

تیم فوق العاده

این مجموعه از آغاز تا کنون به مدیریت خانم سهیلا اسماعیل خو که بیش از ۱۰ سال سابقه در امر آموزش زبان خارجی داشته اند مشغول به کار است و بسیاری از فارغ التحصیلان این مجموعه  هم اکنون برخی از مدرسین محبوب و خوش نام هستند.