The key grammar to speaking

اکثرزبان آموزان با توجه به اینکه سالیان متوالی در موسسات مختلف زبان مشغول به یادگیری بوده اند سوال رایجی در این زمینه به ذهنشان خطور می کند که چرا پس از این همه آموزش در موقعیت های مختلف ، توانایی استفاده از گرامر را نداشته و نمی توانند به راحتی سخن بگویند .

آشنایی خوب به گرامر (دستور زبان ) یک زبان به خودی خود دلیل بر این نمی شود که شخص بتواند به خوبی با آن زبان ارتباط برقرار کند . اکثر زبان آموزان و شاگردان آکادمی زبان انگلیسی سناتور با استفاده از (( روش معادل سازی ))  به خوبی  می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند.

کتاب پیش رو دغدغه اکثر زبان آموزان است. در این کتاب به متدی متفاوت و نوین به موضوعات گرامری در راستای داشتن مکالمه ای روان پرداخته شده است.

بنای ستون اصلی کتاب The key grammar to speaking  بر شیوه ی معاد ل سازی است ، به این طریق که زبان آموز در موقعیت و شرایط های مختلف بدون تامل  ، ساختار مناسب را برای مکالمه انتخاب می کند. مشکلی که زبان آموزان با آن مواجه هستن دقیقا همین است که در لحظه صحبت کردن نمی دانند چه ساختاری دستوری مناسبی را باید استفاده کنند. به خاطر داشته باشید  درک درست از گرامر روند مکالمه را روان تر  می کند.

برای آشنایی  بیشتر کاربران از محتوا و موضوعات کتاب ، اسلاید های آموزشی از محتوا فصول کتاب در  سایت ارائه شده است که زبان آموزان در صورت لزوم می توانند با استفاده از دانلود رایگان با محتوای کتاب آشنا شده و در صورت لزوم تهیه نمایند.

نظرات و پیشنهادت خود را در خصوص کتاب The key grammar to speaking با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست